fbpx
Om oss

Om oss

[vc_row][vc_column width=»1/1″][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=»1/2″][vc_single_image image=»485″ img_link_target=»_self» img_size=»full» css_animation=»appear» img_link=»http://www.oppsalklinikken.no/hvem-er-vi/vegard_olstorn/ «][vc_column_text]Vegard Ølstørn
Spesialist i manuellterapi MNFF
Tlf direkte: 452 54 668
E-post: vegard@oppsalklinikken.no[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=»1/2″][vc_single_image image=»483″ img_link_target=»_self» img_size=»full» css_animation=»appear» img_link=»http://www.oppsalklinikken.no/hvem-er-vi/morten_hagenes/»][vc_column_text]Morten Hagenes
Spesialist i nevrologisk fysioterapi MNFF
Tlf direkte: 464 30 792
E-post: morten@oppsalklinikken.no[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=»1/2″][vc_single_image image=»480″ img_link_target=»_self» img_size=»full» css_animation=»appear» img_link=»http://www.oppsalklinikken.no/hvem-er-vi/gry_brusletto/»][vc_column_text]Gry Brusletto
Psykomotorisk fysioterapeut
Tlf direkte: 452 74 899
E-post: gry@oppsalklinikken.no[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=»1/2″][vc_single_image image=»482″ img_link_target=»_self» img_size=»full» css_animation=»appear» img_link=»http://www.oppsalklinikken.no/hvem-er-vi/monica_nordlokken/»][vc_column_text]Monica Nordløkken
Manuellterapeut/Idrettsfysioterapeut
Tlf direkte: 455 02 739
E-post: monica@oppsalklinikken.no[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=»1/2″][vc_single_image image=»484″ img_link_target=»_self» img_size=»full» css_animation=»appear» img_link=»http://www.oppsalklinikken.no/hvem-er-vi/sverre_baro/»][vc_column_text]Sverre Barø
Daglig leder
Fysioterapeut
Tlf direkte: 453 95 846
E-post: sverre@oppsalklinikken.no[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=»1/2″][vc_single_image image=»481″ img_link_target=»_self» img_size=»full» css_animation=»appear» img_link=»http://www.oppsalklinikken.no/hvem-er-vi/lars_ostbo/»][vc_column_text]Lars Østbø
Fysioterapeut
Tlf direkte: 452 28 790
E-post: lars@oppsalklinikken.no[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=»1/2″][/vc_column][vc_column width=»1/2″][/vc_column][/vc_row]

© 2020 Oppsalklinikken AS, All Rights Reserved